II Niedziela Wielkiego Postu (17.03.2019r).

Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj Msze święte o godz. 9.00, 10.30, o godz. 11.30 -Droga krzyżowa dla dzieci, na którą zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii. O godz. 16.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza święta.

Jutro nasza młodzież z klasy VIII i III Gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk ks. Bpa Leszka Leszkiewicza. W sumie tej młodzieży jest 37 osób. Otoczmy te młodzież ich rodziców i świadków nasz modlitwą wstawienniczą.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP, a w piątek na Drogę krzyżową i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W środę po wieczornej Mszy spotkanie członków Akcji katolickiej. Członków Akcji serdecznie zapraszamy.

Od dzisiejszej niedzieli Panie z naszego Parafialnego Oddziału Caritas rozprowadzają baranki i paschaliki w cenie 5 złotych, z tym, że 3,5 przeznaczone jest na Caritas Diecezji, 1,5 na Caritas parafialny.

Zapraszamy na Drogę krzyżową w piątek o godz. 17.00, a po niej na Mszę świętą.

Dnia 16 czerwca przypada uroczystość odpustowa w naszej parafii. Poprzedzona będzie ona renowacją Misji parafialnych w naszej parafii. Renowacja misji będzie trwała trzy dni przed odpustem parafialnym, dlatego teraz nie będzie rekolekcji parafialnych przed Wielkanocą. Tak zaproponował misjonarz, który prowadził misje parafialne.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na ogrzewanie naszego kościoła z ubiegłej niedzieli. Wyniosły one 5200 zł. Jeszcze raz dziękujemy za duże zrozumienie i wielką wdzięczność. Bóg zapłać.

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z dzisiejszej III niedzieli miesiąca na dokończenie tego budynku parafialnego. Również z góry dziękujemy za ofiarność.

Powoli odnawiamy ławki, te które będą malowane, na jakiś czas będą wyłączone z użycia, ale to na krótki czas i to tylko na tygodniu.

W piątek próba scholii młodszej o godz. 18.00 i starszej o godz. 19.00 w budynku plebanii.

Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godzinie 9.00. Natomiast młodzieży w sobotę Po Mszy Świętej wieczornej