III Niedziela Wielkiego Postu (24.03.2019r.)

Przeżywamy już III Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj Msze święte o godz. 9.00, 10.30 o godz. 11.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 12.00 - kolejna Msza święta . O godz. 16.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza święta już bez kazania

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP, a w piątek na Drogę krzyżową o godz. 17.00.

Również w piątek zapraszamy o godzinie 20.00 na Drogę krzyżową, przygotowaną przez naszą starszą scholę, zwłaszcza tych, którzy nie mogą uczestniczyć o godzinie 17.00. Natomiast za dwa tygodnie, już w pierwszy piątek kwietnia zapraszamy na Drogę krzyżową ulicami naszej parafii prowadzoną przez Akcję Katolicką naszej parafii.

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z III Niedzieli miesiąca na prace w parafii. Wyniosły one 5500 zł. Jeszcze raz dziękujemy za życzliwość i ofiarność.

Panie z naszego Oddziału Caritas rozprowadzają baranki i paschaliki. Zachęcamy do ich nabycia.

Dziękujemy rodzicom młodzieży, która w tym roku przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania za ofiarę na kościół 1000 złotych. Bóg zapłać.

KINO PLANETA w Brzesku zaprasza w dniach od 25.04-25.04. 2019r., na film „MIŁOŚĆ i MIŁOSIERDZIE”. Szczegóły na stronie internetowej kina.

Od dzisiejszej niedzieli podczas Gorzkich Żali będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego Grobu.

Młodzież Parafii Jasień zaprasza na Misterium Męki Pańskiej, „Jak mam Go miłować” do Jadownik i Jasienia. Szczegóły na afiszu.

Na samym dole na regałach jest pras katolicka o bogatej tematyce/misje, kultura/. Można ją zabrać za darmo. Naprawdę ciekawe artykuły.

W piątek próba scholii młodszej o godz. 18.00, a starszej o 19.00

Ks. Waldemar zbiera jałmużnę na kaplice na Kubie, gdzie pracuje ks. Dariusz Pawłowski, brakuje około 3000 zł do całkowitego wyposażenia, chętnych prosimy o kontakt z ks. Waldemarem.

W sobotę spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 9.00, a młodzieży po Mszy Świętej wieczornej.