IV Niedziela Wielkiego Postu (31.03.2019r)

Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz.9.00, 10.30. Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 11.30, zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii, o godz. 12.00-kolejna Msza Święta. O godzinie 16.00- zapraszamy na Gorzkie Żale i kazanie pasyjne. Po Gorzkich Żalach ostatnia Msza Święta, ale już bez kazania. Za udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Skorzystajmy z wielkiego daru, tej łaski.

Na tygodniu zapraszamy na Nowennę do MBNP.

Od jutra Msza Święta wieczorna będzie o godzinie 18.00. Wiele osób prosiło, bo praca i wiele innych zajęć. Więc spełniając prośby i oczekiwania, stąd jeszcze bardziej zapraszamy do uczestnictwa na tygodniu o godz. 18.00.

W piątek przypada I piątek miesiąca. Msze Święte rano o godz. 6.30 i wieczorem o godzinie 18.00.

Wyjazd do chorych w pierwszy piątek od godz. 8.00. Oprócz tych z pierwszego piątku, prosimy zgłosić tych dodatkowych na święta. Już nie będzie dodatkowego wyjazdu przed świętami Wielkanocy. Za dwa tygodnie jest Niedziela Palmowa i spowiedź po południu w naszej parafii.

W pierwszy piątek spowiedź od godziny 17.00.

W pierwszy piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii, prowadzoną przez Akcje Katolicką naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, dzieci, młodzież, dorosłych i starszych.

Bóg zapłać za ofiary na kaplicę na Kubie. W przyszłą niedzielę podamy konkrety.

Od 30 kwietnia do 2 maja - zapraszamy na rekolekcje Kurs Filipa liczba miejsc ograniczona, szczegóły i zapisy u ks. Waldemara.

W sobotę zbiórka ministrantów i lektorów o godzinie 9.00, a młodzieży po Mszy Świętej wieczornej