Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (21.04.2019r)

Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - Wielkanoc. O godz. 9.00 druga Msza święta, o 10.30 suma, o godz. 12.00 Msza święta połączona z udzielaniem Sakramentu Chrztu świętego, o 16.00 – wieczorna Msza święta.

Składamy serdeczne podziękowanie naszej Ochotniczej Straży Pożarnej za asystowanie przy grobie i na rezurekcji. Podziękowanie to składamy na ręce pana prezesa Ochotniczej Straży pożarnej w Okocimiu i jego zastępcy.

Dziękujemy za przygotowanie i wykonanie: ciemnicy i grobu Panu Arturowi Słupskiemu i ks. Waldemarowi.

Bóg zapłać Panu Piotrowi i Paniom dbającym o wystrój naszej świątyni.

Dziękujemy pani organistce, ministrantom, lektorom, młodzieży, różom różańcowym, Grupie „Adoracji Uwielbienia Pana Jezusa”, Członkom Akcji Katolickiej, dzieciom z poszczególnych klas za udział w adoracji i w liturgii Wielkiego Tygodnia. Panom. Za wykonanie Meki Pańskiej w Niedzielę Palmową i Wielki Piątek.

Składamy serdeczne podziękowanie Księdzu Waldemarowi, za piękne przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia i czuwanie nad Liturgiczną Służbą Ołtarza. Dziękujemy naszemu wspaniałemu rodakowi Ks. Dr. Robertowi za udział i pomoc w liturgii Wielkiego Tygodnia i w Czasie Wielkanocy. Bóg zapłać.

Składamy podziękowanie naszej Scholi parafialnej a szczególnie Pani Iwonie Mikołajek za uświetnienie dzisiejszej lituragii o 10.30 i 12.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. W tym roku wyniosły one 2000 zł.

Składamy serdeczne podziękowanie Panom: Jackowi i Krzysztofowi Ojczykom za ofiarowanie kwiatów na ubranie ołtarzy na dzisiejszą uroczystość. Bóg zapłać.

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim świąteczne życzenia. Wielkanoc to czas pokoju i nadziei. To czas odradzania się wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego i drugiego człowieka. Życzymy Wam, aby te święta przyniosły radość i pokój, oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstały Chrystus wypełnia Wasze serca pokojem i nadzieją.

Wyrażamy radość z rozdanej Komunii Świętej, to dla kapłanów, znak, że przeżywacie Święta w sposób religijny.

Serdecznie witamy wszystkich miłych gości i życzymy im miłego pobytu na terenie naszej parafii.

Ofiary na tacę z dzisiejszej niedzieli - przeznaczone są na prace w parafii, na dokończenie budynku parafialnego. Sami widzimy, że jest nam bardzo potrzebny i zaczyna nam bardzo dobrze służyć jako wspólnocie parafialnej. Za wszelką ofiarność, życzliwość na ten cel, już z góry składamy Bóg zapłać.

Jutro drugi dzień Wielkanocy. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.000. O godz. 16.00 Msza święta wieczorna. Składka z drugiego dnia Wielkanocy przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.