I Niedziela Wielkiego Postu (6.03.2021r.)

Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj Msz święte o godz. 9.00, 10.30. O godz. 11.30 Droga Krzyżowa dla dzieci na którą zapraszamy wszystkie dzieci. O godz. 12.00 następna Msza święta. O godz. 16.00-Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do udziału w Wielkim Poście w nabożeństwach: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Za pobożny udział w Gorzkich Żalach i Drodze krzyżowej można zyskać Odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Z głębi serca pragniemy podziękować wszystkim wiernym naszej parafii, którzy wzięli udział w nabożeństwie 40-godzinnym, przygotowali adoracje, poprowadzili modlitwy i adorowali Jezusa Eucharystycznego.

Dziękujemy za ofiary na Ukrainę z poprzedniej niedzieli i ze Środy Popielcowej. Wyniosły one 7150 złotych i 500 koron szwedzkich. Zostały one już w czwartek przekazane do Caritas diecezjalnej.

W następną niedzielę będzie składka do puszek na Fundusz Pomocy Misjom.

W następny piątek Droga krzyżowa o 17.00, następnie Msza Święta kazanie i wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godziny 19.00.

Od następnej niedzieli Panie z Caritasu rozprowadzają baranki i paschaliki wielkanocne: baranek średni -12 zł, baranek mały 5zł, a paschalik duży 12, a mały 7 złotych. Tylko 2 złote zostaje na Caritas parafialny.

Spotkani grup:

-środa-Grupa Młodzieżowej o godz. 18.30.

- piątek- próba scholii o godzinie 18.00-młodszej i starszej o 19.00.

-sobota - spotkanie aspirantów w sobotę o godzinie 9.00.

Sołtys wsi Okocim informuje, że w poniedziałek i wtorek będzie można pobrać nakazy płatnicze w godzinach od 15-ej do 18-ej.

Kino Planeta zaprasza na film „Cud w Guadelupe” dzisiaj i następnie od 11-17 marca.

Motocykliści z HDK Motojadowniki organizują zbiórkę potrzebnych rzeczy dla Ukrainy w dniu 8.03.2022 w godzinach od. 12.00-21.00 w OSP Jadowniki. Szczególne informacje na facebooku.

Od 1-31 są odprawiane Msze święte za śp. Kewina Michałka przez ks. prof. Michała Drożdża w Krakowie i Tarnowie.

Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłego śp. Władysława Chlupki. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie/