II Niedziela Adwentu. 10.12.2023r.

Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem nieszpory o 16.00 i Msza Święta.

W liturgii na tygodniu przypadają:

-środa – Św. Łucji

-czwartek Św. Jana od Krzyża

Od przyszłej soboty już zaczynają się spowiedzi adwentowe. W naszej parafii spowiedź przed będzie już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy wszystkich dzieci młodzież i dorosłych. Od godz. 13.00 do 16.00. Przerwa będzie od 14.30 do 15.00.

Najbliższa niedziela to już III miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 6.30 – zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe. Ofiary z trzeciej niedzieli są przeznaczone na potrzeby parafii. Z góry za te ofiary dziękujemy.

W najbliższą sobotę - to jest 16 grudnia będzie spotkanie przedświąteczne – opłatkowe dla seniorów osób samotnych i wszystkich chętnych. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 10.00. Serdecznie zaprasza Stowarzyszenie Okocim od Serca i parafia. Natomiast w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej Stowarzyszenie Okocim od serca rozprowadzać będzie pierniczki. W ten sposób wspomagamy ich zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej.

Zbiórka LSO w sobotę tj. 16 grudnia o godz. 9.00.

Po każdej Mszy Świętej LSO rozprowadza poświęcone opłatki na stół wigilijny. W ten sposób wspieramy ich zaangażowanie w parafii.

Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 12.00 4 lektorów podejmie posługę proklamacji Słowa Bożego w naszej parafii. Gratulujemy i polecamy ich waszej modlitwie.

Codziennie wieczorem o godz. 17.00 zapraszamy dzieci z rodzicami.

Prosimy zamykać drzwi bo kościół jest ogrzewany.