II Niedziela Adwentu (5.12.2019r).

Przeżywamy II Niedzielę Adwentu a zarazem Pierwszą Niedzielę miesiąca. Msze Święte jeszcze dzisiaj o godz. 9.00, 10.30, 12.00, wieczorem o godz. 16.00-Nieszpory a po Msza Święta bez kazania.

Dzisiaj o godz. 14.00 - odbędzie się pogrzeb zmarłego śp. Zygmunta Janusza.

Zapraszamy codziennie na roraty o 6.30 dla dorosłych, poprzedzone godzinkami do Matki Bożej. Jeżeli kochamy Matkę Bożą, to tym bardziej włączmy się rano w śpiew godzinek, który wychwala Matkę Bożą. Od sześciu wieków chrześcijanie wychwalają Matkę Bożą. Same zaś godzinki nazywane są literacko – perłą literatury Maryjnej. Wieczorem o godzinie 17.00-zapraszamy dzieci i ich rodziców.

Panie z naszego Oddziału Caritas rozprowadzają świece wigilijne- jako Świąteczne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Dzisiaj LSO rozprowadza opłatki i sianko na stół wigilijny. Wesprzyjmy ich zaangażowanie w życie parafii.

W środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze w porządku półświątecznym: o 6.30 – godzinki i Msza Św. o 7.00, następna o 9.00 i wieczorem o 17.00- Nowenna a po niej Msza Święta.

W środę spotkanie Grupy młodzieżowej o godz. 18.30.

W piątek O 16.00- spotkanie aspirantów. O godzinie 18.00-schola młodsza, o 19.00-starsza.

W piątek za zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00 – kazanie roratnie dla dzieci, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, błogosławieństwo, losowanie nagród dla dzieci, a następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do 19.00 - zakończona depozycją.

W sobotę o godz. 9.00 – spotkanie LSO.

Składamy serdeczne podziękowanie pewnej grupie ludzi za dar na Kościół, jesteśmy bardzo wdzięczni tym rodzinom za ofiarność, pamięć i życzliwość i dziękujemy z całego serca. Zawsze pamiętamy o ofiarodawcach w modlitwie Kościoła.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności zmarli śp.

1. Barbara Rzepa- której pogrzeb odbył się w środę.

2. Zygmunt Janusz- którego pogrzeb odbędzie się dzisiaj.

Ich nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu /Dobry Jezu a nasz Panie/