II Niedziela Adwentu (6.12.2011r)

II Niedziela Adwentu (6.12.2011r.)

Przeżywamy II niedzielę Adwentu, a zarazem I Niedzielę miesiąca jako niedzielę adoracyjną. Dlatego po każdej Mszy świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu.

Msze święte dzisiaj - jeszcze o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00- Msza święta wieczorna.

Ministranci rozprowadzają opłatki wigilijne, a ofiary z opłatków przeznaczone są na Liturgiczną Służbę Ołtarza.

Panie z naszego Parafialnego Oddziału Caritas rozprowadzają świece wigilijne- jako Świąteczne dzieło Pomocy Dzieciom.

W wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze święte o godz. 6.30, 9.00, i 17.00-wieczorem. Zachęcamy do udziału w tym dniu we Mszy świętej, zgodnie z przepisami sanitarnymi i państwowymi.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP-pamiętajmy o intencjach składanych Matce Bożej, a w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W środę po Mszy Świętej wieczornej dotrze Święty Mikołaj. Zapraszamy po roratach wieczornych do budynku parafialnego LSO.

Uzupełnienie Mszy Świętych, które zostały dołączone za zmarłą śp. Marię Piekarczyk, a nie zostały odczytane w piątek. Są następujące:

1. Od koleżanek i kolegów męża Janusza z Działu Pakowania Browaru Okocim- 5 Mszy Świętych

2. Od Urszuli i Krystiana Kotry

3. Od Akcji Katolickiej z Okocimia

4. Od Beaty Bober

5. Od kolegi Artura z klasy z żoną

W czwartek odbył się pogrzeb zmarłego śp. Józefa Marchewki z Krakowa, a w piątek śp. Mari Piekarczyk. Te nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie…/