II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (2.01.2022r.)

Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, o godz.16.-Msza Święta wieczorna.

Kolęda w tym roku ma podobny charakter jak w roku ubiegłym. Te rodziny które zgłosiły i zaprosiły kapłanów do domów rodzinnych, to podamy porządek w najbliższą niedzielę. Natomiast te rodziny które nie zaprosiły na kolędę to zapraszamy po jednej osobie z każdego domu rodzinnego tutaj do kościoła według porządku.

-Poniedziałek- ul. Cesarski Gościniec, Zamkowa i ul. Ks. Kazka.

-Wtorek-ul. Czerwona Droga, Św. Jana. Zalesie. Kamieniec, i Leszczynowa.

-Środa-ul. Zagrody, Karpacka. Pod Bocheńcem i Klęczany

-Sobota-ul. Goetzów Okocimskich -południowa i północna, Kasztanki i od Dworu.

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP, a następnie na Mszę Świętą.

W czwartek - Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto obowiązkowe. Msze Święte jak w niedzielę, a więc 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 16.00. Na Mszy Świętej o godzinie 10.30- poświęcenie złota kadzidła i mirry, które będą rozprowadzać lektorzy i ministranci. Składka przeznaczona jest na misje.

W pierwszy piątek Msze Święte rano o 6.30 i wieczorem o 17.00. Spowiedź od godziny 16.00. Wyjazd do chorych o godz. 8.00- obydwaj kapłani.