II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (3.01.2021r).

Przeżywamy II Niedziele po Narodzeniu Pańskim. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godzinie. 9.00, 10.30, 12.00. Powracamy do nieszporów, a więc o godzinie 16.00 - nieszpory a po nich Msza Święta już bez kazania. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca – jest adoracja Najświętszego Sakramentu.

W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie nazwana Świętem Trzech Króli. Jest to święto obowiązkowe i Msze są tak, jak w niedzielę a więc o godzinie 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godzinie 16.00. W tym dniu ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać poświęcone kadzidło i kredę dla oznaczenia naszych domów na pamiątkę Uroczystości Objawienia Pańskiego. Ofiary zostaną przeznaczone na LSO naszej parafii.

Składka z Uroczystość Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na misje. Wydział misyjny Kurii Biskupiej będzie wdzięczny za te ofiary na misje, bo w tym roku nie ma kolędy misyjnej, ze względu na pandemię.

W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Najpierw Msza Święta o godzinie 17.00, a po niej adoracja w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.