II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (5.01.2020 r.)

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (5.01.2020r.)

Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, o godz.16.-Msza Święta wieczorna.

Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto obowiązkowe. Msze Święte jak w niedzielę, a więc 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 16.00. Na Mszy Świętej o godzinie 10.30- poświęcenie złota kadzidła i mirry. Składka przeznaczona jest na misje.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP. Pamiętajmy także o intencjach składanych na kartkach kierowanych do Matki Bożej, aby potem także polecić je Panu Jezusowi w czasie Mszy Świętej.

W piątek natomiast odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia

W piątek wieczorem zapraszamy na „Adorację Uwielbienia” o godzinie 17.00, a około 20.15 na Mszę Świętą

W najbliższą sobotę, Caritas naszej Parafii i Parafia zapraszają wszystkich samotnych, chorych, osoby starsze, wdowy, wdowców na Mszę Świętą o godz. 11.00, a po niej do Domu Ludowego na spotkanie opłatkowe. W tym roku, bardzo dokładnie Panie z Caritasu podliczyły wszystkie takie osoby, w całej parafii, a jest ich około 130. Do nich te zaproszenia zostaną doręczone. Prosimy, aby ludzi starszych podwieźć samochodami. Zachęcamy i zapraszamy ludzi starszych na to spotkanie. Caritas to spotkanie bardzo solidnie przygotowuje, dzieci ze Szkoły Podstawowej przygotowały jasełka - za co im dziękujemy, a Zespół Śpiewaczy działający przy Kole Gospodyń Wiejskich program muzyczny. Zespół śpiewaczy również zaśpiewa na Mszy Świętej o godz. 11.00. W sobotę na godzinę 18.00 zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszej młodszej i starszej scholii, zapraszamy oczywiście wszystkich, przyjdźmy pokolędować z młodszą i starszą scholą. Dopóki jesteśmy zdrowi, i jeszcze coś chcemy zrobić dla drugich, uczyńmy to, dzieci niech oderwą się od komputerów i tabletów, a starsi niech włączą się w taki sposób uwielbienia Nowonarodzonego Jezusa, poprzez śpiew kolęd.

W sobotę nie będzie Mszy Św. O godz. 17.00. Wszystkie msze święte będę odprawione o godz. 6.30.

Składamy pewnej Pani z Okocimia serdeczne podziękowanie za ofiarę na nowe ogrzewanie „Bóg zapłać”.

W następną niedzielę o godzinie 17.00 - zapraszamy na jasełka w wykonaniu Grupy młodzieżowej naszej parafii do Domu ludowego

Jutro podamy dalszy porządek kolędy