II Niedziela Wielkanocy- - „Biała” Niedziela Miłosierdzia Bożego (16.04.2023r.)

Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocy - a zarazem Niedziele Miłosierdzia Bożego. Msze święte w naszym kościele jeszcze o 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00 – Nieszpory a o 16.30- Msza Święta wieczorna.

Dzisiejsza niedziela - to również Święto Caritas w całym Kościele. W naszych modlitwach prośmy o rozwój cnoty miłosierdzia chrześcijańskiego dla nas i naszych bliskich. I tutaj pragniemy podziękować tym, którzy angażują się w to dzieło a zwłaszcza paniom z naszego parafialnego Oddziału Caritas.

Przypada dzisiaj uroczystość odpustowa w Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.30.

Dzisiaj o godzinie 15.00 w godzinie Miłosierdzia zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej III Niedzieli miesiąca. Bóg zapłać.

W następną niedzielę wzorem lat ubiegłych o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta za fundatorów Kościoła Szkoły, Browaru: Goetzów Okocimskich oraz byłych i obecnych pracowników dyrektorów i prezesów.

Spotkania:

Piątek: aspiranci- godz. 17.00

Piątek: młodzież po Mszy Świętej wieczornej.