II Niedziela Wielkanocy- Biała- Niedziela Miłosierdzia Bożego (19.04.2020 r.)

II Niedziela Wielkanocy- - „Biała” Niedziela Miłosierdzia Bożego (19.04.2020r.)

Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocy - a zarazem Niedziele Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus do Świętej Siostry Faustyny powiedział: „Nie znajdzie ludzkość uspokojenia, dopóki nie zwróci się z ufnością do miłosierdzia mojego”

Msze święte w naszym kościele jeszcze o 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00 - Msza Święta wieczorna.

W naszej świątyni, po tych przepisach o pandemii i rozmieszczeniu, jedna osoba na 15 m, może wejść już 12 osób. Prosimy o zrozumienie i pamiętajmy o tym. Może nastąpi lepszy czas, mamy nadzieję.

Zapraszamy i zachęcamy dzisiaj do uczestnictwa poprzez transmisję internetową Mszy Świętej, a także o godzinie 15.00 - prosimy połączyć się z naszą świątynią z Godziną Bożego Miłosierdzia i duchowo uczestniczyć w modlitwie. W tym dniu jak przekazuje Święta Siostra Faustyna, wszystkie prośby zostaną wysłuchane, a wszystkie zdroje łask Bożego Miłosierdzia spłyną na dusze, które tego pragną, i powierzą się w tym czasie - Bożemu Miłosierdziu.

Dzisiejsza niedziela - to również Święto Caritas w całym Kościele. W naszych modlitwach prośmy o rozwój cnoty miłosierdzia chrześcijańskiego dla nas i naszych bliskich. I tutaj pragniemy podziękować tym, którzy angażują się w to dzieło a zwłaszcza paniom z naszego parafialnego Oddziału Caritas.

Przypada dzisiaj uroczystość odpustowa w Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Maciejowi Osadzie za pomoc w załadowaniu śmieci do kontenera na cmentarzu. Bóg zapłać.

Bardzo dziękujemy z głębi serca za wszystkie ofiary przekazane osobiście i drogą bankowości elektronicznej, na parafię, na cele kultu religijnego, wielkie Bóg zapłać. Podajemy numer konta parafii: PKO BP SA Oddział 1 w Brzesku 49 1020 4984 0000 4502 0033 8624