II Niedziela zwykła. 14.01.2024r.

Przeżywamy już czas zwykły w ciągu roku. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, wieczorem nieszpory o godz. 16.00 i Msza Święta.

W środę przypada Święto Judaizmu

W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan

W następną sobotę Caritas naszej Parafii zaprasza na spotkanie opłatkowe wszystkich samotnych, chorych na spotkanie opłatkowe w Domu Ludowym, poprzedzone Mszą Świętą o godz. 11.00 tu w kościele a następnie na spotkanie w Domu Ludowym.

Następna niedziela co trzecia niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00- zmiana tajemnic różańcowych dl ojców i matek. Ofiary na tacę przeznaczone są już na ostatnią ratę rachunku energii z kościoła z tamtego roku.

W dniach 19 – 22 Luty organizujemy z parafii wyjazd na narty dla LSO i Grup Parafialnych oraz chętnych. Zapisy i informacje w zakrystii lub Kancelarii.

Pogrzeb zmarłego śp. Pawła Jemioło będzie w czwartek o godz. 14.00- poprzedzony modlitwa różańcową o godz. 13.30. Różaniec za zmarłego będzie odprawiony w środę o godz. 17.00 tu w świątyni.

Porządek kolędy:

Poniedziałek: Ul. Goetzów Okocimskich strona północna: od godz. 16.00 - od

państwa Biedów – jeden ksiądz na spotkanie

Ul. Goetzów Okocimskich strona północna: od 16.00 - strona

północna: od państwa Stachurów na spotkanie

Wtorek: Ul. Goetzów Okocimskich od godz. 15.00 od państwa Osadów do

państwa Krzywackich

Ul. Leszczynowa od. godz. 15.00 - Ul. Leszczynowa od państwa

Oleksych

Środa: Ul. Goetzów Okocimskich strona południowa od godz. 16.00 : od państwa

Cylków.

Ul. Goetzów Okocimskich od godz. 16.00 drugi ksiądz od pani Skurnóg