II Niedziela zwykła (17.01.2022r)

Przeżywamy II Niedzielę zwykłą. Po tej Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godzinie 9.00, 10.30, 12.00 a o 16.00 - nieszpory a po nich Msza Święta

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W piątek przypada wspomnienie Świętej Agnieszki i Dzień Babci.

W sobotę natomiast przypada Dzień Dziadka. Zarówno Babcie jak i Dziadków polecajmy Bożej Opatrzności w naszych modlitwach, i wypraszamy dla nich zdrowie i potrzebne łaski po najdłuższe lata.

W kościele powszechnym do 18-25 stycznia trwa modlitwa o jedność chrześcijan.

Rozpoczął się czas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży. Życzymy dzieciom i młodzieży miłego wypoczynku, a młodzieży z parafii, z Grupy młodzieżowej i ministrantów miłego odpoczynku i pobytu na wyjeździe narciarskim.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Urszula Okaz której pogrzeb odbył się w czwartek, a wczoraj odszedł do wieczności, jej mąż Zdzisław. Te nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu. / Dobry Jezu a nasz Panie…/