III Niedziela Adwentu (11.12.2022r)

Przeżywamy III Niedzielę Adwentu, która w liturgii Kościoła nazwana jest Niedzielą Radości. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, wieczorem Nieszpory i po nich Msza Święta.

Roraty w naszym kościele odprawiamy codziennie o 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. Wieczorem szczególnie zapraszamy dzieci.

Dzisiaj w kościele rozpoczynają się Dni modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Polecajmy w modlitwie rodziny naszej parafii, aby żyły w zgodzie i miłości.

Jutro zapraszamy uczniów klasy III i ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00 i spotkanie po Mszy Świętej tutaj w kościele.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie Nowenny do dzieciątka Jezus.

Od dzisiaj po każdej Mszy Świętej lektorzy i ministranci rozprowadzają opłatki na stół wigilijny. Można także nabyć w zakrystii. Dobrowolne ofiary przeznaczone są na LSO naszej parafii.

W najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej Stowarzyszenie Młodzieży „Pracą i Prawdą” będzie rozprowadzać świąteczne pierniczki. Dobrowolne środki zostaną przeznaczone na cele statutowe Stowarzyszenia.

Zachęcamy do nabycia świec wigilijnych.

W piątek: spotkania:

17.00- aspiranci

18.00 - schola młodsza

19.00 - schola starsza.

W najbliższą niedzielę tj. IV Niedzielę Adwentu w naszej parafii od godz. 13.00 - 16.00 będzie spowiedź adwentowa. Zapraszamy wszystkich, skorzystajmy z tego cennego czasu i przygotujmy się godnie na święta Bożego Narodzenia. Przerwa w spowiedzi będzie od. 14.30-15.00.

Najbliższa niedziela to III niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary z III niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace w parafii. Z te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.

Ogłoszenie Starosty Brzeskiego:

W czwartek odszedł na miejsce wiecznego spoczynku zmarły śp. Dariusz Wesołowski. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Nieskończonemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie/