III Niedziela Adwentu(12.12.2021r.)

Przeżywamy już trzecią Niedzielę Adwentu, która w liturgii K-ła nosi nazwę niedzieli radości. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00-nieszpory, a po nich Msza św. wieczorna.

Na tygodniu zapraszamy codziennie na roraty o 6.30- poprzedzone godzinkami do Matki Bożej, i wieczorem o 17.00- szczególnie dzieci.

Również dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Modlimy się za rodziny w naszej parafii.

Zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

Rozpoczęły się spowiedzi przedświąteczne w naszym dekanacie brzeskim. W naszej parafii spowiedź przedświąteczna będzie w najbliższą niedzielę od 13.00-16.00, z przerwą od.14.00-14.30. i spowiedź od 14.30 do 16.00.

Proboszcz Katedry w Tarnowie zaprasza osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na adwentowe spotkanie w sobotę 18 grudnia o godz. 15.00, w bazylice katedralnej w Tarnowie. W programie Msza św. i adoracja. Możliwość rozmowy o nurtujących problemach małżeńskich.

W związku z ograniczeniami pandemicznymi przypominamy o maskach w kościele, dystansie w kościele i wzajemnym poszanowaniu.

Prosimy o zamykanie drzwi w kościele, bo kościół jest ogrzewany.

W związku z kolędą i kolędą misyjną podamy informacje za tydzień.

Spotkanie grup:

W środę: Grupa młodzieżowa.

W piątek: schola młodsza o 18.00 i starsza o 19.00

Następna niedziela to już trzecia niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Ofiary na tacę przeznaczone na prace w parafii.

Dzisiaj LSO rozprowadza opłatki i sianko na stół wigilijny. W ten sposób wspieramy ich zaangażowanie w parafii.