III Niedziela Adwentu (13.12.2020r)

III Niedziela Adwentu (13.12.2020r.)

Przeżywamy już trzecią Niedzielę Adwentu, która w liturgii K-ła nosi nazwę niedzieli radości. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00- Msza św. wieczorna.

Również dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i Nowennę do Dzieciątka Jezus, a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Roraty w naszym kościele odprawiamy codziennie o 6.30 i wieczorem o godz. 17.00. Przed roratami rano śpiewamy Godzinki do Matki Bożej. Zapraszamy i zachęcamy zwłaszcza młodsze pokolenie do tej pięknej modlitwy Maryjnej.

Nie będzie spowiedzi adwentowej przed świętami Bożego Narodzenia, jak było przez inne lata, dlatego zachęcamy, aby korzystać z Sakramentu Pokuty, codziennie przed Mszą Świętą kapłani są w konfesjonale.

Ministranci rozprowadzają opłatki wigilijne. Zachęcamy do nabycia. Ofiary są przeznaczone na LSO.

Następna niedziela, to III Niedziela miesiąca, a już IV Adwentu. Po Mszy świętej o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Ofiary z III niedzieli przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.