III Niedziela Wielkanocy 14.04.2024r.

Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocy. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00-Nieszpory a po nich Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP o godz. 18.00 a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Zbliża się wielkimi krokami Pierwsza Spowiedź i Pierwsza Komunia Święta. W tę środę zapraszamy o godz. 17.00 – uczniów klasy III na wstępną próbę i jednego z rodziców. Również prosimy, aby po próbie pozostać także na Nowennę i Mszę Świętą.

W najbliższą sobotę o godz. 10.00 Stowarzyszenie Okocim od Serca zaprasza wszystkie dzieci na projektowanie 3D, drukowanie, malowanie drukowanych postaci. Dla młodszych Lego Education. Organizatorzy ze względu na ograniczone zasoby przypominają o przyniesieniu laptopów lub tabletów. Jednocześnie przypominamy o Kółku zainteresowań fizyczno-matematycznych, które odbywa się w każdą sobotę. Najbliższe spotkanie o godz. 9.00. Zajęcia są organizowane charytatywnie.

Najbliższa niedziela to już III Niedziela miesiąca kwietnia. O godz. 7.00 – zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo. Ofiary z III Niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności zmarły śp. Dominik Jemioło. Jego nieśmiertelną dusze polećmy Nieskończonemu Bożemu Miłosierdziu./Dobry Jezu a nasz Panie/