III Niedziela Wielkanocy (23.03.2023r).

Przeżywamy III Niedziele Wielkanocy. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30. O godz. 12.00 –zostanie odprawiona Msza Święta na która w imieniu Zarządu Calsberg Polska S.A. zapraszamy do wzięcia udziału z okazji założenia browaru. Zgodnie z wieloletnią tradycją Msza święta będzie odprawiona w intencji Jana Goetz Okocimskiego, jego potomków, fundatorów oraz byłych i obecnych pracowników dyrektorów i prezesów Browaru Okocim.

Wieczorem o godz. 16.00- Nieszpory a po nich Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i Mszę Świętą a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Zbliża się czas Pierwszej Komunii Świętej. Dlatego już w środę, czwartek piątek o godz. 17.00 zapraszamy uczniów klasy III i rodziców na próbę tutaj w kościele.

W ramach spotkań comiesięcznych w pierwsze soboty miesiąca zapraszamy w sobotę 6 maja na wyjazd seniorów i wszystkich chętnych do Starego Sącza. W programie Msza Święta w klasztorze Sióstr Klarysek, zwiedzanie i spotkanie integracyjne. Zapisy w zakrystii u księży. Szczegóły wyjazdu podamy w przyszłą niedzielę.

Spotkania:

Aspiranci- piątek godz. 17.00, młodzież godz. 19.00

We wtorek odbył się pogrzeb zmarłej śp. Janiny Jankowskiej. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Nieskończonemu Bożemu Miłosierdziu /Dobry Jezu a nasz Panie/