III Niedziela zwykła (23.02.2022r)

Przeżywamy już III Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godz. 16.00 – Nieszpory, a po nich Msza Święta.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Na tygodniu przypadają:

- W poniedziałek Świętego Franciszka Salezego

- Wtorek - nawrócenia Świętego Pawła

- W środę - Św. Tymoteusza i Tytusa bpów.

- W piątek Świętego Tomasza z Akwinu

- W sobotę poświęcenia Bazyliki katedralnej w Tarnowie.

Rada Sołecka i Pani Sołtys oraz nasza Parafia i „Stowarzyszenie Miejska Orkiestra Dęta w Brzesku” zapraszają serdecznie na Noworoczny Koncert Kolęd w najbliższą sobotę to jest 29 stycznia o godzinie 18.00 w naszym kościele. Wszystkich oczywiście zapraszamy, i mamy nadzieję że nikogo z nas nie zabraknie, tym bardziej że kończy się już czas śpiewania i grania w kościele kolęd i pastorałek.

Grupa Młodzieżowa naszej parafii serdecznie zaprasza do Domu Parafialnego w najbliższą niedzielę na godzinę 17.00 wszystkich od najmłodszych po najstarszych na spotkanie integracyjne połączone ze śpiewem kolęd i pastorałek. Chcemy by seniorzy podzielili się z nami wspomnieniem z młodości. Będzie coś dla ciała i dla ducha.