IV Niedziela Adwentu (22.12.2019 r.)

IV Niedziela Adwentu (22.12.2019r).

Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu. Msze święte o godzinie 6.30. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 16.00.

Dzisiaj w naszej parafii od godz. 13.00-16.00 – dzień spowiedzi przedświątecznej. Dlatego zapraszamy wszystkich naszych parafian, dzieci, młodzież i dorosłych, aby skorzystać z posługi sakramentalnej. Będą zaproszeni kapłani. Prosimy, aby spowiedzi nie odkładać na następne dni. Przerwa w spowiedzi będzie od 14.30-15.00.

W wtorek - Wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta będzie o godz. 6.30. Zapraszamy wszystkich parafian i dzieci na uroczyste zakończenie adwentu i przygotowanie do wieczerzy wigilijnej.

W Wigilię Bożego Narodzenia zachowajmy zwyczaje wigilijne jak: -wspólna modlitwa -łamanie opłatkiem -składanie życzeń -przeczytanie perykopy ewangelicznej o Bożym Narodzeniu

O godzinie. 24.00, zapraszamy na uroczystą pasterkę, przyjdźmy z radością powitać Nowo Narodzone Dziecię w naszych sercach i rozpcznijmy uroczyste świętowanie Świąt Bożego Narodzenia

Składka z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia, podobnie jak w latach ubiegłych.

Po każdej Mszy Świętej można nabyć opłatki i sianko, a także podczas spowiedzi

Ofiary z 3 niedzieli miesiąca na częściowe pokrycie kosztów ogrzewania wyniosły 5500 zł. Serdecznie dziękujemy!

W Uroczystość Bożego Narodzenia - liturgię ubogaci schola starsza i młodsza. Starsza o godz. 10.30 a młodsza o 12.00. Pół godziny przed Mszą świętą – będzie próba – tu w kościele, starszej o 10.00, a młodszej o 11.30.

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego w cenie 10 złotych. Jest w nim, Modlitwa wigilijna, błogosławieństwo opłatków, modlitwa przed posiłkiem, oraz wigilijna modlitwa za rodzinę

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności zmarł śp. Franciszka Kumorek, której pogrzeb odbył się wczoraj. Jej nieśmiertelna dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu./Dobry Jezu a nasz Panie/