IV Niedziela Wielkiego Postu (27.04.2022r).

Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, o godz. 11.30-Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 16.00- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich wieczorna Msza święta. Ofiary z Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty i urządzenie ciemnicy i grobu pańskiego.

Msze na tygodniu o godz. 6.30 i 18.00.

W środę zapraszamy o 17.00- na Nowennę do MBNP i Mszę Świętą.

W pierwszy piątek miesiąca msze święte o NSPJ o 6.30 i wieczorem o 18.00. Spowiedź w pierwszy piątek od 17.00. O godz. 18.00-Droga krzyżowa a po niej Msza Święta.

Wyjazd od chorych o godzinie 8.00. Na ten pierwszy piątek prosimy również zapisać tych chorych, do których w pierwszy piątek nie wyjeżdżamy w ciągu roku. Będzie to również wyjazd przed Wielkanocą. Prosimy tych chorych także zapisać w zakrystii.

W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy o godz. 17.30 - na różaniec w intencji ojczyzny i uproszenia pokoju, poprowadzony przez członków Akcji Katolickiej.

Dziękujemy za ofiary z poprzedniej niedzieli miesiąca na prace w parafii. Wyniosły 5555 złotych. Bóg zapłać.

W najbliższą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje parafialne w naszym kościele. Rekolekcje poprowadzi ks. dr hab. Maciej Hułas- pracownik naukowy KUL. Będą trwały do wtorku. Dzieci ze Szkoły Podstawowej, będą miały program podany w szkole. W najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 zapraszamy całą Szkołę Podstawową a wcześniej na Drogę krzyżową przygotowaną przez młodszą scholę z Panią Iwoną i naukę rekolekcyjną dla dzieci o godz. 12.00.

Ofiary z następnej niedzieli będą przeznaczone na potrzeby związane z rekolekcjami.

Dziękujemy panu Maciejowi i Mateuszowi Osadom za pomoc ciężkim sprzętem przy ścinaniu ostatniego drzewa na cmentarzu. Bóg zapłać.

Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłej śp. Alicji Landa.

Natomiast jutro w poniedziałek o godzinie 13.00- będzie pogrzeb zmarłej śp. Marii Sikora. Te nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu a nasz Panie/