IV Niedziela zwykła (29.02.2023r)

Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, wieczorem o 16.00-nieszpory i Msza Święta.

W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Także w czasie każdy Mszy Świętej poświecenie gromnic. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i o 16.00 wieczorem Składka z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

Rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Życzymy im miłego odpoczynku, zregenerowania sił i powrotu do szkoły i nauki.

Podczas ferii zimowych Msze Święte będą tylko rano o 6.30. Jeden kapłan będzie odprawiał o 6.30, drugi natomiast poza parafią.

W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. Wyjazd do chorych o godz. 8.00 obydwaj kapłani. Spowiedź o godz. 17.00 wieczorem. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy młodzież klasy VIII do włączenia się w liturgię pierwszego piątku o godz. 18.00 a następnie na krótkie spotkanie po Mszy Świętej. Prosimy o obecność jednego z rodziców.

W konkursie kolęd i pastorałek o Muszle Świętego Jakuba nasza „Schola Bliżej Nieba” zajęła 3 miejsce, Paulina Cieluch zdobyła wyróżnienie, a Gabriela i Dominika Szczepanek – wyróżnienie. Gratulujemy tych wyróżnień a Panie Iwonie Mikołajek za przygotowanie. Bóg zapłać.

W sobotę 4 lutego jako co miesiąc wraz ze Stowarzyszeniem Młodzieży Pracą i Prawdą zapraszamy seniorów i wszystkich chętnych na Mszę Świętą o godz. 10.00 a po niej na spotkanie integracyjne w budynku parafialnym.

Msze Święte poza parafią:  ks. Henryk Sławiński za śp. Barbary Rzepa: 1-28 lutego i ks. Michał Drożdż za śp. Mieczysław Brzyka: 1-21 luty i 22 -28 Luty za śp. Marię Brzyk. Ojciec Andrzej Filip za śp. Marię Brzyk 1-19 lutego