IV Niedziela zwykła (30.01.2022r.)

Przeżywamy czas zwykły w ciągu roku, a zarazem ostatnią niedzielę miesiąca. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00-nieszpory, a o 16.30- Msza św. wieczorna. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy wraz z młodzież wszystkich chętnych do śpiewania kolęd i pastorałek na zakończenie Czasu Bożego Narodzenia.

W środę przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy Świętej jest poświęcenie gromnic, jest to święto obowiązkowe, oraz Światowy Dzień Życia konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, i 17.00-wieczorem.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP.

W czwartek przypada wspomnienie Świętej Agaty, a także I czwartek miesiąca. O godzinie 17.00 - Msza Święta a po niej adoracja - modlimy się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

W pierwszy piątek Msze św. o NSPJ o 6.30 i wieczorem o 17.00. Spowiedź w pierwszy piątek od 16.00.

Do chorych udamy się od godziny 8.00 w pierwszy piątek- ks. Wiesław, a ksiądz Mariusz od 13.00.

Zachęcamy do korzystania z naszej parafialnej strony internetowej, gdzie na bieżąco są zamieszczane informacje parafialne, intencje Mszy świętych, ogłoszenia duszpasterskie.

Zachęcamy do nabycia pracy katolickiej, Gościa Niedzielnego.

Kościół jest ogrzewany- ogrzewanie jest już włączone od listopada. Prosimy zamykać drzwi, wchodząc i wychodząc z kościoła.

Msze Święte poza parafią będą odprawiali:

Za śp. Marię Piekarczyk od 1-28 lutego- ks. Andrzej w Warszawie.

Za śp. Kazimierza Stósa od 1-28 lutego- ks. Henryk w Krakowie.

Schola Bliżej nieba zajęła I miejsce w konkursie O Muszlę św. Jakuba i wystąpiła podczas koncertu laureatów w kościele św. Jakuba w Brzesku. Również Dominika Szczepanek zajęła II miejsce w kategorii solistów. Gratulujemy scholii a Panie Iwonie za przygotowanie do tego przeglądu.

Dziękujemy Pani Sołtys Beacie Słupskiej- za przygotowany wczoraj koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność. Był  on transmitowany na żywo.

Spotkanie grup:

-środa – młodzież – godz. 18.30