IX Niedziela zwykła 2.06.2024r.

IX Niedziela zwykła 2.06.2024r.

Przeżywamy IX Niedzielę zwykłą a zarazem pierwszą niedzielę miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30. Msza Święta a po niej procesja eucharystyczna. O godz. 12.00 - następna Msza św. i wieczorem o godz. 16.00 – Msza a po niej nabożeństwo czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i procesja.

W środę zapraszamy o 18.00 – na Mszę Świętą i Nowennę do MBNP i procesję Eucharystyczną.

Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków, ziół, kwiatów i procesja eucharystyczna. Następnie uroczyste błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy dzieci i ich rodziców. Wyrażamy radość i cieszymy się tym, że młodzi rodzice przyprowadzają swoje małe pociechy do kościoła. To dobry znak ze strony młodych rodzin i świadectwo wiary, tak bardzo potrzebne dzisiaj

Składamy serdeczne podziękowanie za pięknie wykonane ołtarze mieszkańcom poszczególnych ulic: Bóg zapłać.

Dziękujemy za ofiarę 300 na Kościół mieszkańcom Osiedla Kamieniec i ul. Pod Bocheńcem oraz zamówione Msze Święte. Bóg zapłać.

W pierwszy piątek Msze Święte o NSPJ. o 6.30 i wieczorem o godz. 18.00. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.00. Wyjazd do chorych o godz. 8.00- jeden kapłan i drugi o 14.00.

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego, w którym są zamieszczone sylwetki matek świętych kapłanów, oraz czy stanąć w obronie krzyża w przestrzeni publicznej, nie angażując się w walkę polityczną.

Dziękujemy Panu Józefowi Pysno i Kamilowi Słupskiemu za granie majówek z wieży kościelnej w maju rano i wieczorem. Bóg zapłać.

Do góry