Niedziela Chrystusa Króla (20.11.20022r).

Kończy się Rok liturgiczny Niedzielą Chrystusa Króla. Następna Niedziela to już pierwsza Niedziela Adwentu. /Po tej Mszy o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek/. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 – Msza Święta a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówienie Litanii do Najświętszego Serca i Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi – można zyskać odpust zupełny. O godz. 16.00- różaniec za zmarłych a po nim Msza Święta.

Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej o godz. 17.00 - jest spotkanie nowej Rady duszpasterskiej. Wszystkich uczestników nowej Rady serdecznie zapraszamy.

Zawsze w listopadzie były kalendarze: rolnicze, misyjne i z papieżem do nabycia. Zachęcamy do ich nabycia. Rolnicze w cenie 25 złotych, misyjne i z papieżem po 8 złotych.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie Grup:

Piątek-godz. 16.00- Aspiranci

Piątek-godz. 18.00-Schola młodsza, godz. 19.00-schola starsza

Piątek-godz. 19.15- Grupa Młodzieżowa

Sobota-godz. 9.00-LSO

Prosimy zamykać kościół bo jest ogrzewany.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej III Niedzieli miesiąca na prace w parafii. Bóg zapłać.

W naszej wspólnocie parafialnej w ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby zmarłych śp. Marii Szydek i zmarłego śp. Andrzeja Bartmana. Ich nieśmiertelne dusze jeszcze raz polećmy Bożemu Nieskończonemu Miłosierdziu./Dobry Jezu a nasz Panie/