Niedziela Chrztu Pańskiego (12.01.2020 r.)

Niedziela Chrztu Pańskiego (12.01.2020r.)

Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, godz. 12.00. O godz. 16.00-Msza święta wieczorna.

Składamy serdeczne podziękowanie Paniom z naszego Parafialnego Oddziału Caritas za przygotowanie wczoraj pięknego spotkania opłatkowego dla ludzi starszych, samotnych, chorych w Domu Ludowym, a wszystkim uczestnikom za przybycie. Bóg zapłać.

Dziękujemy Zespołowi Śpiewaczemu z Koła Gospodyń Wiejskich działającym przy Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Okocimskiej za uświetnienie liturgii oraz spotkania opłatkowego.

Składamy serdeczne podziękowanie pani Halinie Adamczyk i Zycie Wijas za przygotowanie jasełek i ich wystawienie: w szkole, domu ludowym przez dzieci i młodzież. Bóg zapłać.

Dziękujemy Pani Iwonie Mikołajek za wczorajszy koncert kolęd i pastorałek i scholii młodszej i starszej, za wykonanie.

Następna niedziela – to III niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe. Składka z III Niedzieli miesiąca przeznaczona jest na częściowe spłacenie nowego ogrzewania. Zachęcamy do tej ofiarności. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Na renowację projektu kościoła zostało zebrane przez kolędników 3510. Bóg zapłać.

W następną niedzielę o godzinie 17.00, Pani sołtys- Beata Słupska, Rada Sołecka i parafia – wspólnie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Pana Wiesława Porwisza.

Dzisiaj zapraszamy na jasełka do Domu Ludowego w wykonaniu dzieci i młodzieży naszej parafii o godzinie 17.00. Księdzu Waldemarowi składamy podziękowanie za przygotowanie. Następne jasełka będą odegrane 26 stycznia.

Porządek kolędy:

od 15.00, ul. Goetzów Okocimskich od państwa Tomczyków do państwa Oleksych

wtorek: od 14.00-, ul. Goetzów Okocimskich: od państwa Stachurów do państwa Spędziów wtorek: od 14.00-ul. Klęczany: od państwa Orłów do Smuków

środa: od 14.00-ul. Klęczany: od państwa Pietruszków do państwa Januszów środa: od 14.00- ul. Goetzów Okocimskich: -od państwa Sakułów do pana Grzegorza Karwali

czwartek: od 13.00- ul. Zamkowa od państwa Fitów do państwa Palejów (jedna strona)

piątek: od 14.00- ul. Karpacka- od pana Andrzeja Brzyka do państwa Wilczków

piątek: od 14.00- ul. Karpacka- od państwa Mleczków do państwa Janasów