Niedziela Chrztu Pańskiego.7.01.2023r.

Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o 16.00 –Nieszpory i msza wieczorna.

Dzisiaj zamiast aktu pokuty jest obrzęd pokropienia wodą święconą.

Składamy podziękowanie kolędnikom misyjnym i ich rodzinom za udział w kolędzie misyjnej w Boże Narodzenie. Ofiary z kolędy wyniosły 2810 zł. Zostały przekazane do Wydziału Misyjnego Kurii Biskupiej.

Porządek kolędy:

Poniedziałek - Ul. Karpacka od godz. 16.00: jeden ksiądz – od państwa Pietruszków: drugi ksiądz- od Pana Andrzeja Brzyka.

Czwartek- Ul. Cesarski Gościniec od godz. 16.00: jeden ksiądz od państwa Dratwów: drugi ksiądz od Pani Janiny Pałka

Piątek- ul. Zamkowa od godz.15.00: jeden ksiądz od państwa Fitów, drugi ksiądz od państwa Palejów.

Sobota- Ul. Klęczany: od godz. 9.00: jeden ksiądz od państwa Serwinów, drugi ksiądz od państwa Orłów.

W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności śp. Tadeusz Klecki i Tomasz Papież. Ich nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu /Dobry Jezu a nasz Panie/