Niedziela Chrztu Pańskiego (9.10.2022r)

Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. O godzinie 16.00- Nieszpory i Msza Święta wieczorna.

Na tygodniu zapraszamy na Nowennę do MBNP.

Spotkanie grupy młodzieżowej w środę o godz. 18.30.

W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę ulicami, a w tym tygodniu będzie kolęda dla tych rodzin, które zaprosiły kapłanów do swoich domów: od godziny 18.00 wieczorem.

-poniedziałek: ul. Zagrody-jeden kapłan i ul. ks. Kazka-drugi kapłan.

-wtorek: Osiedle Kamieniec, ul. Karpacka i Klęczany- jeden kapłan oraz Osiedle

państwa Sadych - drugi kapłan.

-środa: ul. Goetzów Okocimskich strona południowa.

-czwartek: ul. Goetzów Okocimskich strona północna - jeden kapłan i drugi kapłan - ul. Zamkowa i Cesarski Gościniec.

-piątek: Osiedle Kasztanki i ul. Leszczyny- oraz Zalesie i Czerwona Droga.

W piątek zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00 – z kazaniem, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i adorację do godz.19.00.

Następna niedziela – to III miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00 - zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Składka z III Niedzieli miesiąca przeznaczona jest na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.