Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (4.04.2021r)

Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - Wielkanoc. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o godz. 16.00-nieszpory i Msza święta wieczorna.

Dziękujemy za przygotowanie i wykonanie dekoracji do: ciemnicy i grobu pańskiego: Panu Arturowi Słupskiemu i ks. Mariuszowi, lektorom i młodzieży.

Bóg zapłać panu kościelnemu, paniom dbającym o wystrój naszej świątyni, pani organistce, ministrantom, lektorom, młodzieży, różom różańcowym, grupom, dzieciom poszczególnych klas za udział w adoracji i Liturgii Wielkiego Tygodnia. Dziewczynkom śpiewającym Litanie do Wszystkich Świętych.

Dziękujemy wszystkim za udział w procesji rezurekcyjnej.

Składamy podziękowanie za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Wyniosły one 1000.

Dziękujemy Panom: Jackowi i Krzysztofowi Ojczykom za ofiarowanie kwiatów na ubranie ołtarzy na dzisiejszą uroczystość. Bóg zapłać.

Wyrażamy radość z rozdanej Komunii Świętej, to znak, że przeżywamy święta w sposób religijny. Dziękujemy za zrozumienie i prośbę, że część naszych parafian wyspowiadała się przed świętami wcześniej.

Składka z Poniedziałku Wielkanocnego- decyzją Księdza Biskupa na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Tarnowie. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim świąteczne życzenia. Wielkanoc to czas odrodzenia wiary w zmartwychwstanie Jezusa. Życzymy, aby te święta zgłębiły wiarę w Jego zmartwychwstanie, przyniosły Wam wiele radości, obdarzyły wewnętrznym pokojem, oraz napełniły wzajemną życzliwością. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia Was radosnym Alleluja i pozwala z ufnością popatrzeć w przyszłość. Zmartwychwstały Chrystus niech błogosławi Rodzicom w życiu codziennym i zawodowym, dzieci niech obdarza radością, młodzieży niech pozwala realizować swoje plany i zamierzenia oraz wybierać dobro, a starszych niech darzy wewnętrznym pokojem i długimi latami życia i Bożym błogosławieństwem.

Poniedziałek Wielkanocny (5.04.2021r).

Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocy- Poniedziałek Wielkanocny-. O godz. 9.00-druga Msza św, o godz. 10.30-suma, o godz. 12.00-kolejna Msza św. połączona z udzielaniem Sakramentu chrztu Świętego. o godz. 16.00-nieszpory- o 16.30- ostatnia Msza św. wieczorna.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP, a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela – to Niedziela Miłosierdzia Bożego.

.