Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (9.04.2023r).

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim świąteczne życzenia. Życzymy, wiary Jego Zmartwychwstanie, dużo radości, wewnętrznego pokoju, oraz wzajemnej życzliwości. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia Was radosnym Alleluja i pozwala z ufnością popatrzeć w przyszłość. Zmartwychwstały Chrystus niech błogosławi Rodzicom w wychowaniu dzieci i życiu zawodowym Dzieci niech obdarza radością, młodzieży niech pozwala realizować swoje plany i zamierzenia oraz wybierać dobro, a starszych niech darzy wewnętrznym pokojem i długimi latami życia i Bożym błogosławieństwem.

Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o godz. 16.00-nieszpory i Msza święta wieczorna.

Podziękowania:

Składamy serdeczne podziękowanie Panu kościelnemu, Paniom dbającym o wystrój naszej świątyni, Pani organistce, Liturgicznej Służbie Ołtarza – aspirantom – ministrantom – lektorom – młodzieży za włączenie się w Liturgię Wielkiego Tygodnia i poszczególnym grupom w adorację Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy za przygotowanie i wykonanie dekoracji do: Ciemnicy i Grobu Pańskiego: Panu Arturowi Słupskiemu i jego rodzinie. Bóg zapłać.

Składamy serdeczne podziękowani Ochotniczej Straży Pożarnej za asystowanie przy Grobie Pańskim i na rezurekcji. Podziękowanie to składamy na ręce pana prezesa Straży w Okocimiu Janusza Piekarczyka.

Dziękujemy wszystkim za udział w procesji rezurekcyjnej, a dzieciom za sypanie kwiatów.

Składamy podziękowanie za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Wyniosły one 3000 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy Panom: Jackowi i Krzysztofowi Ojczykom za kwiaty na przystrojenie ołtarzy na dzisiejszą uroczystość. Bóg zapłać.

Wyrażamy radość z rozdanej Komunii Świętej, to znak, że przeżywamy święta w sposób religijny.

Składka z Poniedziałku Wielkanocnego - decyzją Księdza Biskupa - w połowie przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Tarnowie. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Witamy wszystkich miłych gości, którzy przebywają na terenie naszej parafii i życzymy im wiele radości, wewnętrznego pokoju i wiary w zmartwychwstanie.

Poniedziałek Wielkanocny(10.04.2023r).

Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocy- Poniedziałek Wielkanocny. O godz. 9.00-druga Msza św, o godz. 10.30-suma, o godz. 12.00-kolejna Msza św. połączona z udzielaniem Sakramentu chrztu Świętego. o godz. 16.00 -Msza Święta i Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

Trwa Nowenna przed Uroczystością do Bożego Miłosierdzia, odprawiana jest po każdej wieczornej Mszy Św.

W środę Nowenna do MBNP.

W piątek o 18.00- Msza Święta z kazaniem eucharystycznym, nowenna do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 20.00.

Przyszła niedziela – to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Parafii Miłosierdzia w Brzesku.

Składamy podziękowanie za ofiary na KUL i UPJPII z dnia wczorajszego. Bóg zapłać.

Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 7.00 –zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Ofiary na tace przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.