Nowy Rok - Uroczystość Bożej Rodzicielki (1.01.2019 r.)

Nowy Rok- Uroczystość Bożej Rodzicielki(1.01.2020r.)

Przeżywamy Nowy Rok, a zarazem Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Pierwszy Dzień Nowego Roku jest także Światowym Dniem Modlitw o Pokój.

Dzisiaj w Dzień Nowego Roku - składamy wszystkim parafianom najserdeczniejsze życzenia: Bożego Błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

Na rozpoczęcie Nowego Roku śpiewamy Hymn do Ducha Świętego w celu uproszenia łaski, światła Ducha Świętego i pomocy w Nowym Roku. Do tej praktyki przywiązany jest odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dzisiaj jeszcze Msze Święte, o godz. 9.00, 10.30 suma, o 12.00 kolejna Msza święta, o 16.00 ostatnia Msza święta wieczorna.

Składka z dzisiejszej uroczystości przeznaczona jest na cele diecezjalne.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

W pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne

Wyjątkowo w piątek, próba młodszej scholii/ o godz. 11.00, starszej o 12.00./

W pierwszy piątek Msze Święte o 6.30 i wieczorem o godzinie 17.00. Do chorych udamy się od godziny 8.00. Spowiedź od godziny 16.00.

W pierwszy piątek zapraszamy młodzież klasy VII i VIII do spowiedzi i komunii pierwszo-piątkowej oraz na spotkanie w ramach duchowego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Koła biblijnego w nowym budynku.

Spotkanie Caritasu też po Mszy Świętej wieczornej na plebanii.

Sprawozdanie ze starego roku, jest na stronie internetowej parafii

Kolęda: w czwartek od godz. 14.00- od państwa Wawryków do pana Roberta Zydronia
w sobotę od godz. 8.30- Bereskówka