Nowy Rok- Uroczystość Bożej Rodzicielki (1.01.2022)

Na rozpoczęcie Nowego Roku śpiewamy Hymn do Ducha Świętego w celu uproszenia łaski, światła Ducha Świętego i pomocy w Nowym Roku. Do tej praktyki przywiązany jest odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Przeżywamy Nowy Rok, a zarazem Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Pierwszy Dzień Nowego Roku jest także Światowym Dniem Modlitw o Pokój.

Dzisiaj jeszcze o godz. 9.00 druga Msza święta, o 10.30 suma, o 12.00 kolejna Msza święta, o 16.00 nieszpory, o 16.30 Msza święta wieczorna.

Dzisiaj w Dzień Nowego Roku - składamy wszystkim parafianom noworoczne życzenia: Bożego Błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. Niech Pan Jezus wszystkim błogosławi w Nowym Roku, a Matka Najświętsza wspiera wszystkie wasze dobre czyny.

Składka z dzisiejszej uroczystości przeznaczona jest na cele diecezjalne.

Jutro niedziela - Pierwsza miesiąca i niedziela adoracyjna. Jutro o 16.00- zamiast nieszporów będzie Msza Święta a po niej adoracja w intencji naszej Ojczyzny z polecenia Diecezjalnego Zarządu Akcji Katolickiej.