Poniedziałek Wielkanocny (18.04.2022r).

Dzisiaj drugi dzień Świąt Wielkanocy- Poniedziałek Wielkanocny-. O godz. 9.00-druga Msza św, o godz. 10.30-suma, o godz. 12.00-kolejna Msza św. połączona z udzielaniem Sakramentu chrztu Świętego. o godz. 16.00-nieszpory- po nich ostatnia Msza św. wieczorna i po niej Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

W środę Nowenna do MBNP i kolejny dzień Nowenny do Bożego Miłosierdzia przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia.

Przyszła niedziela – to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Parafii Miłosierdzia w Brzesku. W naszej parafii zostanie odprawiona o 12.00- Msza Święta za fundatorów naszej świątyni, szkoły, domu ludowego oraz w intencji zmarłych i obecnych pracowników browaru Okocim i Calberg SA.

W sobotę, 23 kwietnia 2022 r., Dyrektor Szkoły w Okocimiu razem z Radą Rodziców organizuje kolejną edycję akcji „OdDAJ złom na szkolę”. W tym dniu od godz. 9.00-12.00 kursować będzie bus, który zabierze sprzed posesji wystawiony przez Państwa złom. Zebrane fundusze zostaną przekazane Radzie Rodziców, na wsparcie działalności szkoły. Trasa, którą będzie przejeżdżał bus:

Szkoła – Goetzów Okocimskich – Zagrody – Karpacka – Klęczany (od 9.00- 10.30). Księdza Kazka – os. Zalesie – ul. Zamkowa od (10.30 -12.00)

Za pieniądze zebrane w poprzedniej edycji oraz dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców udało się zakupić wyposażenie szatni szkolnej o wartości ok. 10 tys. zł. Z góry dziękujemy za włączenie się do naszej akcji. Dyrektor PSP w Okocimiu i Rada Rodziców.