Rocznica poświęcenia własnego kościoła ( 30.10.2021r).

Rocznica poświęcenia własnego kościoła

( 30.10.2021r).

Dzisiejsza niedziela wzywa nas do wielkiej ufności w moc modlitwy. Zjednoczeni w wierze nadziei i miłości - otaczamy ołtarz naszej parafialnej świątyni. Naszą wdzięcznością pragniemy objąć fundatorów, ofiarodawców i osoby troszczące się o Dom Boga.

Zgodnie z zapowiedzią po Mszy Św. o godz. 10.30 –Grupa młodzieżowa zaprasza na integracyjne spotkanie pokoleń przy kawie i ciastu w nowym budynku parafialnym

Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 z wystawieniem Najśw. Sakramentu, 12.00 i wieczorem o godz. 16.00-różaniec a po nim Msza Święta

Na sumie -3 kandydatów rozpocznie roczne przygotowanie do posługi ministranta. Otoczmy ich naszą modlitwą, ale nadal ciągle zapraszamy nowych kandydatów.

Kończy się miesiąc październik-poświęcony Matce Bożej różańcowej. Zapraszamy na ostatni dzisiaj różaniec w październiku i spotkanie z naszą duchową Matką Maryją.

Jutro przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godzinie 7.00, 9.00 i ostatnia o 10.30. Natomiast na cmentarzu o godz. 14.00-rozpocznie się uroczysta procesja z wypominkami i różańcem za zmarłych, a po niej Msza Święta za wszystkich zmarłych spoczywającym na cmentarzu.

W Uroczystość Wszystkich Świętych-do południa jest składka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne. Poprosiliśmy członków Rady duszpasterskiej i Akcji Katolickiej, aby tę zbiórkę do południa od 8.00-14.00 - przeprowadzili. Składamy im z góry podziękowanie.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP

W środę na godz. 17.00 - zapraszamy na Triuduum młodzież klasy VIII A i VIII B przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy także ich rodziców. Dla kandydatów-obecność obowiązkowa.

W pierwszy czwartek zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 17.00 a następnie na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

W pierwszy piątek wyjazd do chorych o godz. 8.00-rano. Spowiedź w pierwszy piątek od 16.00.

Dziękujemy Panu Witowi Zydroniowi za wymianę elementów składowych z głównego żyrandola oraz świecznika Matki Bożej i wiecznej lampki w prezbiterium i pokrycie kosztów tj. 1500 złotych. Bóg zapłać.

Program wizytacji kanonicznej w parafii Okocim

06-07.11.2021 roku

Sobota – 6 listopada

godz. 15.15 – Spotkanie z rodziną