Święto Świętego Szczepana

Święto Świętego Szczepana(26.12.2011r.)

Przeżywamy drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - Święto Świętego Szczepana. Dzisiaj jeszcze o godz. 9.00 - druga Msza święta, o 10.30 – suma i poświęcenie owsa, o godz. 12.00 - rozesłanie kolędników misyjnych. O 16.00 - nieszpory, o 16.30- Msza święta wieczorna.

Składka ze dzisiejszego święta przeznaczona jest na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

W wtorek- wspomnienie Św. Jana Ewangelisty

W środę – Świętych Młodzianków

W Piątek- wspomnienie Św. Rodziny

W Sobotę św. Sylwestra- zakończenie Starego Roku o godz. 18.00.

W sobotę zakończenie Starego Roku. Zapraszamy na godzinę 18.00. na uroczyste zakończenie Starego roku, kazanie podsumowywujące stary rok, Komunie Świętą i uroczyste Te Deum. Msze Święte w tym dniu o godz. 6.30 i 7.00

We wtorek rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. W związku z trzyletnią przerwą, chcemy uaktualnić kartoteki parafialne, gdyż musimy wypisywać różne zaświadczenia a nie mamy pewności, czy są to nasi parafianie. Przynależność do parafii powinna być potwierdzona w ewidencji.

Porządek kolędy:

Wtorek: od godz. 9.00

1. Osiedle Zalesie i Czerwona Droga

2. Zagórze i Św. Jana

Środa: od godz. 9.00

1.Kamieniec i Łazy

2. Bereskówka

Czwartek: od godz. 9.00

1. Zagrody Duże od. Państwa Wawryków

2. Pod Bocheńcem –od państwa Jemiołów.

Piątek: od godz. 9.00

1. Zagrody Duże – od państwa Kołodziejów i Kasztanki.

2. Ul. Karpacka - całość