Uroczystość Bożego Narodzenia (25.12.2021r.)

Dzisiaj Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte o godz. 7.00. 9.00, 10.30, 12.00, a o 16.00-nieszpory i Msza święta wieczorna.

Boże Narodzenie jest tak wielkim świętem, że każdy kapłan może odprawić 3 Msze święte, a wypada, aby ci, którzy biorą udział we Mszy świętej o północy, przyszli po raz drugi na Mszę świętą.

Z okazji Bożego Narodzenia składamy sobie życzenia. Jako kapłani tej parafii życzymy Wam, aby na co dzień odkrywać Miłość Boga objawioną w tajemnicy Betlejemskiej Nocy, aby Boża łaska spływała na wasze rodziny, bliskich, i znajomych, abyście ciągle odkrywali na nowo, że Nowonarodzony Jezus przychodzi w każdej Eucharystii a w Nim jest nasze duchowe narodzenie, odkupienie i zbawienie.

Dziękujemy Panom: Witowi Zydroniowi i Panu Władysławowi za podwożenie kapłanów do chorych w ciągu całego roku kalendarzowego.

Składamy serdeczne podziękowanie panu Arturowi Słupskiemu i jego rodzinie, za piękną szopkę Bożonarodzeniową, Paniom i Panu Piotrowi za przygotowanie k-ła do świąt Bożego Narodzenia, a Panu Dominikowi Duchowi za piękne choinki do naszej świątyni. Panom: Jackowi i Krzysztofowi Ojczykom za kwiaty do kościoła a Pani Urszuli Niemiec z a kwiaty do Matki Bożej.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom, za liczne uczestnictwo w roratach.

Jutro Uroczystość Świętej Rodziny. Msze Święte: o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00. i o 16.00-Msza święta wieczorna.

Witamy wszystkich miłych gości, którzy przebywają na terenie naszej parafii w czasie świąt Bożego Narodzenia i życzymy dużo dobra, Błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności od Bożej Dzieciny na święta i w nowym roku.

Składka z dnia jutrzejszego przeznaczona jest na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego –wydanie świąteczne w cenie 10 zł.