Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (16.05.2021r.)

Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocy a zarazem Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godzinie 9.00, 10.30, 12.00, wieczorem o 16.00-wystawienie Najświętszego Sakramentu, majówka i nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Zachęcamy gorąco do uczczenia Matki Bożej poprzez nabożeństwa majowe, tu w świątyni i przy kapliczkach przydrożnych.

Zakończył się tzw. „Biały Tydzień” dla dzieci pierwszokomunijnych, dzisiaj te dzieci zapraszamy w białych strojach na sumę o godzinie 10.30.

W poniedziałek zapraszamy LSO na spotkanie o godzinie 17.00.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP i majówkę o godzinie 18.00 a następnie na Mszę Świętą. W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia

Codziennie o godzinie 18.00 jest Msza Świętą a po niej majówka

Zawsze codziennie można skorzystać z Sakramentu Pokuty przed Mszą Świętą rano i wieczorem.

Od 21 maja kino wznawia swoją działalność. Z tej okazji kino przygotowało ofertę różnorodnych filmów na dzień dziecka. Skorzystajmy z tej oferty.

Dziękujemy za ofiary z III Niedzieli miesiąca, na prace w parafii. Za te ofiary Bóg zapłać.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Stefan Zgraja, którego pogrzeb odbył się w piątek, natomiast wczoraj odbył się pogrzeb śp. Janiny, mamy księdza Waldemara. Te nieśmiertelne dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu. /Dobry Jezu…/