Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15.08.2023r)

Dzisiaj jeszcze Msze Święte w naszej świątyni są o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i wieczorem o godz. 16.00. Jest to święto obowiązkowe, a na Mszy Świętej o godz. 10.30 poświęcenie ziół kwiatów.

Zgodnie z komunikatem Abp Stanisława Gądeckiego ofiara na tace przeznaczona jest na pomoc humanitarną dla Słowenii. Zachęcamy do ofiarności na ten cel.

Dzisiaj nasza parafianka Siostra Teofila Wideł złoży pierwsze śluby w Zgromadzeniu Sióstr Świętego Józefa w Kluczborku. Dziękując Bogu za dar powołania zakonnego z naszej parafii polećmy jej osobę Trójjedynemu Bogu i Patronowi Zgromadzenia Świętemu Józefowi.

Jutro – środa - zapraszamy na Nowennę do MBNP a piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Następna Niedziela to III Niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00 – zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary na tacę przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać.