V Niedziela Wielkanocy(15.05.2022r)

Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocy a zarazem III Niedzielę miesiąca. Po Mszy Świętej jest zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00-rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla uczniów klasy IV. O godz. 16.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe.

Zachęcamy do uczczenia i uwielbienia Matki Bożej przez nabożeństwo majowe tutaj w świątyni i przy kapliczkach przydrożnych.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Potrzeby a w piątek modlimy się Bożego Miłosierdzia.

Koło Gospodyń Wiejskich oraz Grupa Śpiewacza Okocanki zapraszają mamy na spotkanie z okazji Dnia Matki w dniu 22 maja o godz. 17.00 w Domu Ludowym. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie Grup:

1. Środa -Grupa Młodzieżowa – godz. 18.45

2. Sobota –Aspiranci- godz. 9.00

W najbliższą niedzielę będzie Akcja Krwiodawstwa od 10-14 na Bocheńcu podczas pikniku motocyklowego.

Również w najbliższą niedzielę można będzie złożyć ofiarę do puszek na rzecz chorego Marcina Sumary, który cierpi na porażenie 4-kończynowe po wylewie, którą przeprowadzają najbliżsi członkowie z rodziny.

Kino „Planeta” zaprasza na film pt. „Dobry Łotr”, który grany jest w kinie Planeta od 20-22 maja o godzinie 10.45 18.00 a także od 23-25 maja o godz. 12.45 i 18.00. Polecamy i zachęcamy do oglądnięcia.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej niedzieli miesiąca, na prace przy naszej świątyni. Bóg zapłać.

Za naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności zmarła śp. Zofia Pukal, której pogrzeb odbył się w czwartek o godz. 14.00. Jej nieśmiertelną dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu./Dobry Jezu a nasz Panie/