V Niedziela Wielkiego Postu (29.03.2020 r.)

Zachęcamy do wielkiej ostrożności w tym czasie, stosujmy się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Naszego Biskupa.

Na Mszy Świętej według dekretu ks. Bpa. może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, najlepiej te, które zamówiły intencje mszalne. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach Świętych za pośrednictwem transmisji internetowej: parafiaokocim.pl

Zachęcamy do Sakramentu Pokuty w każdy dzień pół godziny przed Mszą wieczorną w liczbie nie większej niż 5 osób.

W pierwszy piątek udamy się do chorych od godz. 8.00. Spowiedź od godziny 16.00 - w zakrystii i kaplicy bocznej

Jest nowy numer „Kościoła nad Uszwicą”, jest bardzo ciekawy, jest w nim dużo treści, przemówień „ludzi nauki” krakowskich uczelni, z pogrzebu śp. Pana Profesora Marka Karwali.

Wczoraj odeszła do wieczności zmarła śp. Józefa Śliż. Jej nieśmiertelną duszę polećmy Nieskończonemu Bożemu Miłosierdziu.