VI Niedziela Wielkanocy (22.05.2022r)

Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocy. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz.9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godz. 16.00-nabożeństwo majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Codziennie zapraszamy na nabożeństwo majowe, które odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

W parafii św. Jakuba w Brzesku w dniach od 4 do 5 czerwca br. organizowana jest katechizacja przedmałżeńska w jeden weekend. Zapisy przez stronę internetową parafii św. Jakuba w Brzesku, bądź przez bezpośredni link do formularza zgłoszeń: https://forms.office.com/r/RE00THG6f9. Zachęcamy i zapraszamy naszych młodych parafian.

Składamy podziękowanie za ofiary z poprzedniej III Niedzieli na prace przy świątyni. Wyniosły 5800 zł. Bóg zapłać.

Spotkania grup:

- Piątek- godz. 18.00 schola młodsza i 19.00 starsza

- Sobota-godz. 9.00- Aspiranci

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.00 - zostaną przyjęci do Grona Ministrantów – Aspiranci, którzy przez cały rok przygotowywali się do posługi bycia ministrantem.

Dnia 30 maja o godz. 19.00 w nowym budynku parafialnym odbędzie się egzamin do Bierzmowania dla młodzieży klasy VII. Rodzicom przypominamy, aby przez ten tydzień, bo nie idą do szkoły ze względu na egzaminy ośmioklasistów dobrze się przygotowali.