VI Niedziela Wielkanocy (9.05.2021r).

Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocy. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, o godzinie 12.00 - Uroczystość I Komunii Świętej uczniów III klasy naszej Szkoły Podstawowej o godz. 16.00 - zamiast nabożeństwa majowe , a po nim Msza święta wieczorna bez kazania.

W poniedziałek o godzinie 17.00 zbiorka LSO z wyjątkiem klasy VIII. Uprzejmie prosimy o obecność.

We najbliższy wtorek zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży ze szkół średnich o godz. 15.30 i młodzieży klasy VIII o godzinie 18.00 przez Ks. Biskupa Andrzeja Jeża - Ordynariusza naszej diecezji.

W środę o godzinie 18.00. Nowenna do MBNP i majówka, a po niej Msza Święta.

Najbliższa Niedziela to Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, a zarazem III Niedziela miesiąca, po Mszy świętej o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary z III niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dla dzieci pierwszokomunijnych, najmłodszych naszych parafian będzie Biały Tydzień, dlatego zapraszamy te dzieci i ich rodziców na tygodniu na Mszę świętą o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

W czwartek przypada trzynasty maja. O godz. 18.00- Msza święta a po niej różaniec fatimski i nabożeństwo majowe.

Pragniemy poinformować z radością, że nas rodak Błażej Sikora w Zakonie Księży Jezuitów przyjmie święcenia diakonatu w Warszawie w dniu 19 czerwca z rąk ks. bpa Rafała Markowskiego.

Sołtys wsi Okocim informuje, że druga rata podatku rolnego pobierana będzie w budynku Domu Ludowego w dniach od 10-14 maja w godzinach od 17 do 18- tej.