VII Niedziela Wielkanocy (21.05.2023r.)

Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocy a zarazem Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 12.00, wieczorem nabożeństwo majowe o godz. 16.00 z nowenna do Ducha Świętego. Po  Mszy Św.  po godz.  7.00 - zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek.

Dzisiaj na Zalesiu jest Msza Święta w intencji mieszkańców o godz. 14.00.

W środę o godz. 18.00 – Nowenna do MBNP i majówka i Msza Święta, a piątek modlimy się do także do Bożego Miłosierdzia.

Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dzieci, młodzież rodziców i starszych.

Dnia 18 czerwca organizujemy II Zjazd Motocyklowy w Okocimiu, podobnie jak w ubiegłym roku. Gdyby ktoś chciał się włączyć osobiście lub wesprzeć to dzieło przez swoją firmę to zapraszamy do współpracy. Z góry dziękujemy za wszelką życzliwość i pomoc. Za ofiarodawców w tym dniu będzie sprawowana Eucharystia. Szczegółowy program podamy bliżej tego wydarzenia. W więc każdy kto ma jakikolwiek motocykl bądź inny pojazd np. quad, motorower niech się przygotowuje i już trenuje, aby dołączyć do wielkiej kolumny przejazdu pięknymi wzgórzami Okocimia i okolic prowadzonego przez policję.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej III Niedzieli miesiąca. Bóg zapłać.

Spotkania grup:

Piątek: Godz. 17.00- aspiranci, godz. 19.00- młodzież.

Sobota godz. 8.00 – zbiórka LSO

Przy gazetach przy wyjściu z kościoła są gazety o tematyce kulturowej, można je zabrać za darmo, a Mały Gość dla dzieci też za darmo.

We wtorek odbył się pogrzeb zmarłego śp. Stanisława Gurgula. Jego nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu /Dobry Jezu a nasz Panie/