XI Niedziela zwykła (13.06.2021r)

Przeżywamy XI Niedzielę zwykłą. Dzisiaj Msze Święte jeszcze o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i wieczorem o godz. 16.00-Różaniec fatimski i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po nim Msza Święta już bez kazania.

W najbliższą sobotę nasz rodak Błażej Sikora przyjmie święcenia diakonatu w Zakonie Księży Jezuitów w Sanktuarium Andrzeja Boboli w Warszawa przy ul. Rakowieckiej z rąk księdza biskupa Rafała Markowskiego. Jego osobę otoczmy naszą modlitwą wstawienniczą i polecajmy Go Chrystusowi Najwyższemu Kapłanowi.

W poniedziałek zbiórka LSO o godz. 17.00

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie Grupy młodzieżowej będzie w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.

Dziękujemy za liczny udział w Oktawie Bożego Ciała w procesji: dziewczynkom za sypanie kwiatów, małym chłopcom dzwoniących dzwoneczkami, paniom noszącym figurki, panom za chorągwie, feretrony i baldachim. Bóg zapłać.

Powoli zbliża się koniec roku szkolnego i egzamin do Sakramentu Bierzmowania dla naszej młodzieży z naszej Szkoły Podstawowej. Odbędzie się 24 czerwca w następny czwartek o godz. 16.00 i 16.30.

Zostały wywiezione śmiecie na cmentarzu, przypominamy, że opakowania po zniczach ze szkła zabieramy do domu.

Dziękujemy Panu Maciejowi Osadzie za ekspresowe załadowanie śmieci do kontenera w obiegły piątek. Bóg zapłać.

Następna niedziela to III Niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary na tacę z tej niedzieli przeznaczone są na prace w parafii, za które z góry składamy Bóg zapłać.