XI Niedziela zwykła (18.06.2023r)

Przeżywamy XI Niedzielę zwykłą. Po Mszy Świętej o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Kolejne Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 i o godzinie 12.00 Msza święta połączona z poświęceniem motocykli.

W poniedziałek zapraszamy młodzież na godz. 17.30 i jednego z rodziców na egzamin do Sakramentu Bierzmowania do budynku plebani.

W środę o godz. 18.00 – nowenna do MBNP a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

W piątek zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej na Mszę Świętą o godz. 9.00 a następnie na uroczyste zakończenie do szkoły.

Ofiary na tacę są przeznaczone na prace w Parafii.

PROGRAM II ZJAZDU MOTOCYKLOWEGO W OKOCIMIU

12:00 – Msza Święta.

13:15 – parada motocyklowa, zabawy z animatorką dla najmłodszych

Licytacje - liczne

Wśród atrakcji będzie „samolot na kołach” poruszający się po szosie. Będzie możliwość przejazdu tym pojazdem.

Dla sympatyków strzelectwa będzie możliwość sprawdzenia celności swojego oka na strzelnicy paintballowej w ogrodzie plebańskim.

14:30 Występ Kapeli SWOJACY (z Wadowic Górnych na Podkarpaciu) - pod batutą Pani Kapelmistrzyni mgr Zofii Midury.

15:00 Konkurs dla dzieci 0 do 5 lat – przejazd JAKIMKOLWIEK pojazdem na kołach wokół kościoła - Rozdanie nagród.

15.30 Prelekcja „wpływ motoryzacji na rozwój Browaru OKOCIM” – Senator, były Prezes Browaru P. Mieczysław Mietła

16:00 Pokaz Ratownictwa medycznego.

17:30 Występ zespołu LUZ

19:30 Losowanie nagród i słodka niespodzianka z nagrodą główną SKUTER, rowery, wycieczka do Hiszpanii i wiele cennych nagród….

20:30 Gwiazda wieczoru – Paweł Gołecki

Zabawa pod niezliczoną ilością gwiazd do 23.00.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości – dzieci, młodzież, starszych, w tym wyjątkowym dniu na plac przy kościele i budynku parafialnym do dobrego przeżycia dnia świętego. Program na plakatach, banerach, w Radiu RDN. Wydarzenie takie będzie miało miejsce po raz drugi w historii Okocimia. Zapraszamy całymi rodzinami. Nie trzeba w tym dniu gotować obiadu w domu, wszystko będzie na placu przy kościele. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

Organizatorem wydarzenia jest Parafia, Stowarzyszenie „Okocim od Serca”, Grupa Młodzieżowa pod patronatem Starosty, Burmistrza i Browaru Carlsberg Polska.