XII Niedziela zwykła(19.06.2022r.)

Przeżywamy XII niedzielę zwykłą. Dzisiaj Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30. Przed sumą najpierw będzie Procesja Eucharystyczna wokół kościoła i dopiero suma, a po niej Sakrament chrztu. Po Mszy Świętej o 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. Natomiast o godzinie 12.00 - Msza Święta za motocyklistów, poświęcenie motocykli ale i za tych wszystkich ludzi dobrej woli-którzy włączyli się w przygotowanie Pierwszego Zjazdu Motocyklowego po raz pierwszy w naszej parafii.

We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie członków, Rady Parafialnej, Akcji Katolickiej, Caritasu celem omówienia i przygotowania Mszy Świętej prymicyjnej ks. Błażeja Sikory, w najbliższą sobotę o godz. 11.00 przyjmie święcenia kapłańskie z rąk abpa Adama Szala w zgromadzeniu Księży Jezuitów w Krakowie. Mieszkańców ulicy Zamkowej prosimy o skromne przystrojenie ulicy po obu stronach, którą to ulicą chodził do świątyni jako dziecko, ministrant i lektor.

W środę zapraszamy o 18.00 na Nowennę do MBNP, Msze Świętą, następnie procesja eucharystyczna.

W czwartek Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.00, wszystkie dzieci naszej parafii z rodzicami a następnie odbędzie się błogosławieństwo wianków i błogosławieństwo dzieci sypiących kwiaty, przedszkolne i szkolne.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wieczorna Msza Święta połączona jest z procesją Eucharystyczną.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej III Niedzieli miesiąca na prace przy naszej

świątyni. Bóg zapłać. Dzisiaj wyjątkowo nie będzie Mszy Świętej wieczornej.