XII Niedziela zwykła 20.06.2021

XII Niedziela zwykła (20.06.2021r)

Przeżywamy XII niedzielę miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. O godz. 9.00- druga Msza Święta, o godz. 10.30-suma, o godz. 12.00-kolejna Msza Święta. O godz. 16.00-nabożeństwo czerwcowe a po nim Msza Święta

Serdecznie zapraszamy po długiej przerwie na próbę scholii  młodszej i starszej. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godz. 18.30 w nowym budynku parafialnym. Zachęcamy dzieci i młodzież.

We wtorek po wieczornej Mszy Świętej serdecznie zapraszamy wszystkich członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej na spotkanie organizacyjne. Spotkanie rozpocznie się około godziny 19.00.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP- pamiętajmy o intencjach pisanych do Matki Bożej, aby je potem przedstawić samemu Jezusowi w czasie Mszy Świętej, a w piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia.

Powoli zbliża się koniec roku szkolnego. W czwartek o godzinie 16.00- odbędzie się przed bierzmowaniem egzamin dla klasy VII a, a około 16.30- egzamin dla klasy VII b.

W piątek tutaj do świątyni zapraszamy na godzinę 9.00 – wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej na uroczystą Mszę Świętą na zakończenie roku szkolnego. Po Mszy świętej około godziny 10.00 rozpocznie się uroczyste zakończenie w szkole i rozdanie świadectw.

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej niedzieli na prace w parafii. Bóg zapłać. Po 20 lipca zostaną wymienione głośniki na zewnątrz kościoła, bo są cztery spalone(one miały już 15 lat), a dwa są nowe, bo w tamtym roku zostały wymienione, oraz końcówka mocy. Głośniki, końcówka mocy, instalacja i robocizna - koszt około 8000 złotych. Przed odpustem prawdopodobnie jeszcze wymyjemy posadzkę wokół kościoła.

W najbliższą sobotę zapraszamy na wieczorną Mszę św. Ministrantów, Lektorów, Scholę oraz Grupę Młodzieżową, a po niej odbędzie się plenerowe spotkanie integracyjne.

Klub HDK MOTOJADOWNIKI zaprasza na Akcję Krwiodawstwa na wzgórzu Bocheniec podczas Pikniku Charytatywnego dla Łucji, 27 czerwca w godzinach 10.00 – 15.00

Grupa Młodzieżowa organizuje wyjazd do ENERGYLANDII w Zatorze 28.06.2021. Do czwartku chętni mogą się zapisać, więcej informacji w Zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.