Przeżywamy XII niedzielę miesiąca. Po tej Mszy Świętej jest zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek. O godz. 9.00- druga Msza święta, o godz. 10.30 –suma. O godzinie 12.00 – Msza Święta prymicyjna, która odprawi ks. Michał Woźniak, nowo wyświęcony kapłan diecezji kieleckiej, a jego rodzice pochodzą z Okocimia. O godz. 16.00 - nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza święta.

Jutro i we wtorek zapraszamy uczniów klasy III po wieczornej Mszy Świętej na wstępną próbę przed pierwszą Komunią Świętą.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

Powoli zbliża się zakończenie roku szkolnego, zawsze było w piątek, a w tym roku ze względu na pandemię i przepisy, zapraszamy uczniów wszystkich klas w niedzielę na godzinę 12.00

Dziękujemy z głębi serca za wszelkie ofiary na parafię z dzisiejszej III niedzieli miesiąca.

2019 – 2020 © Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Okocimiu
Realizacja Daniel Babraj.